Fasády a zateplení

Fasády jsou další oblastí, kterou se společnost Stavby-Hradec s.r.o. zabývá. Zajišťujeme jak klasické, tak zateplené fasády, včetně nátěrů. Poradíme vám jak s výběrem materiálu, tak se postaráme o jeho dodávku, instalaci, montáž a demontáž lešení i závěrečný úklid, aby okolí vašeho domu mohlo brzy zářit novotou.

Nejen fasády rodinných domů

Postaráme se vám jak o opravu staré fasády, tak vytvoříme fasádu na novostavbě. Zajišťujeme fasády různých rozměrů: od rodinných domů, přes panelové domy i administrační budovy, školy či nemocnice. Díky našim zkušenostem a řadě referencí se nemusíte obávat, že se na vaší nové fasádě objeví nepěkné fleky (známé jako „kocouři na fasádě“), které se objevují u neprofesionálních postupů.

Zateplení fasád

Správné zvolení materiálů a odborné zateplení fasád vám ušetří řadu nákladů spojených s vytápěním. Zateplení provádíme různými izolanty (např. polystyren, minerální vata), kdy množství a sílu materiálu vybíráme podle projektové dokumentace či podle výpočtu tepelných ztrát domu. Díky tomuto postupu zajistíme zateplení fasády přesně na míru vašemu domu.

Poptat službu

Nátěry fasád

Nátěry fasád provádíme ověřenými nátěry, které mají dlouhou životnost a odolávají povětrnostním podmínkám. Zajišťujeme jak jednobarevné nátěry, tak i vícebarevné či členité varianty. Díky široké škále odstínů a možností nátěru se fantazii meze nekladou. Dbáme na čistotu a profesionální provedení práce a rychlém zpracování zakázky.

Zateplení domu

1