Rekonstrukce bytových jader

Společnost Stavby-Hadec s.r.o. nabízí rekonstrukce bytových jader i kompletní opravy bytů a domů. Nabídka obsahuje jak celkové, tak částečné rekonstrukce i rekonstrukce na klíč. Stojíme si za tím, že naše služby jsou provedeny kvalitně a v co nejkratším možném čase. Na všechny naše práce poskytujeme záruku.

Rekonstrukce jádra

Než začneme s rekonstrukcí jádra, tak za vámi přijedeme, změříme a zkontrolujeme prostory určené k úpravě a připravíme vám cenovou nabídku. Po následné konzultaci domluvíme termín realizace a poté se pouštíme do samotné realizace. Ať už se jedná o jakýkoliv rozsah prací, vždy vám předáme čistý byt připravený k nastěhování.

Rekonstrukce panelákového bytu

Rekonstrukce panelákového bytu v sobě může zahrnovat například předělání zastaralých rozvodů, posunutí příček v bytě, opravu či výměnu původních podlah, opravu jádra, výmalbu a další práce. Veškeré naše nabídky i služby individuálně přizpůsobujeme požadavkům klienta a snažíme se co nejvíce vyjít vstříc všem požadavkům.

Poptat službu

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu je ve většině případů rozsáhlý zásah do celé stavby domu, proto by se celé naplánování, rozpočet a celkové práce neměly podceňovat. Kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí formuláře níže, rádi vám s rekonstrukcí poradíme. Máme rozsáhlé zkušenosti z oblasti stavebnictví a rádi je využijeme u vaší rekonstrukce.

1