Zateplení domu

Snad v každém rodinném rozpočtu je nemalou položkou vytápění domu. Jestliže máte v plánu tyto platby snížit, určitě uvažujete o provedení úsporných řešení. Jedním z nejefektivnějších je zateplení domu, které vám může ušetřit až polovinu nákladů na vytápění a díky moderním technologiím si váš dům udrží příjemné klima i v letních měsících.

Kvalitní projekt

Pro kvalitní zateplení fasády rodinného či panelového domu je nezbytný projekt. Nejdůležitějším krokem před samotným zateplováním je zvážení ideální tloušťky izolantu a použití vhodného materiálu. Naše firma pracuje pouze s kvalitními zateplovacími systémy a používáme certifikované materiály.

Realizace zateplovacích prací

Po výběru tloušťky izolantu a materiálu přichází na řadu již samotná realizace zateplovacích prací. Všechny související práce od přípravy staré omítky na aplikaci zateplovacího systému, přes lepení a ukotvení fasádní izolace, až po finální nátěr fasády provádíme v prvotřídní kvalitě a v co nejkratší době díky dlouholeté zkušenosti.

Pokud chcete vědět více o zateplování domů nebo máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpovíme.

1