Pokládka zámkové dlažby

Pokládka zámkové dlažby je vhodným řešením pro zpevnění ploch, ať už se jedná o budování chodníků, cest kolem bazénů, parkovacích míst či povrchy v pergolách a zimních zahradách. Máme zkušenosti s pokládkou i u velkých zakázek, jako je dláždění cest v parcích, městech či kolem veřejných objektů.

Pokládka zámkové dlažby 

Pokládka zámkové dlažby v sobě zahrnuje celou řadu prací. Od projektové dokumentace, prozkoumání geologického podkladu, přes přípravu podloží až po pokládku, zapískování a zhutnění. Máme za sebou celou řadu realizací a na svoji práci poskytujeme záruku. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Výhody zámkové dlažby

Mezi výhody zámkové dlažby patří vysoká odolnost vůči vodě, mrazu i dalším povětrnostním podmínkám. Zákazník může vybírat z celé řady modelů a vzorů, kterými lze podtrhnout celkový vzhled domu a okolí. Zámková dlažba je skvělým způsobem, jak vyztužit povrch a zvýšit nosnost dané plochy.

Poptat službu

Betonová zámková dlažba

Betonová zámková dlažba je cenově příznivým způsobem, jak zpevnit venkovní plochy. Výhodou betonové zámkové dlažby je její nenáročná údržba, široká paleta barev a dlouhá životnost. Betonová dlažba se skládá z drti a cementu a existuje celá řada povrchů a vlastní. Rádi vám poradíme se správným výběrem a postaráme se vám o profesionální položení dlažby.

1