Pokládka zámkové dlažby

Pokládka zámkové dlažby je vhodným řešením pro zpevnění ploch, ať už se jedná o budování chodníků, cest kolem bazénů, parkovacích míst či povrchy v pergolách a zimních zahradách. Máme zkušenosti s pokládkou i u velkých zakázek, jako je dláždění cest v parcích, městech či kolem veřejných objektů.

Pokládka zámkové dlažby a další práce

Pokládka zámkové dlažby v sobě zahrnuje celou řadu prací. Od projektové dokumentace, prozkoumání geologického podkladu, přes přípravu podloží až po pokládku, zapískování a zhutnění. Máme za sebou celou řadu realizací a na svoji práci poskytujeme záruku. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Výhody zámkové dlažby

Mezi výhody zámkové dlažby patří vysoká odolnost vůči vodě, mrazu i dalším povětrnostním podmínkám. Zákazník může vybírat z celé řady modelů a vzorů, kterými lze podtrhnout celkový vzhled domu a okolí. Zámková dlažba je skvělým způsobem, jak vyztužit povrch a zvýšit nosnost dané plochy.

Betonová zámková dlažba

Betonová zámková dlažba je cenově příznivým způsobem, jak zpevnit venkovní plochy. Výhodou betonové zámkové dlažby je její nenáročná údržba, široká paleta barev a dlouhá životnost. Betonová dlažba se skládá z drti a cementu a existuje celá řada povrchů a vlastní. Rádi vám poradíme se správným výběrem a postaráme se vám o profesionální položení dlažby.