Stavby na klíč

Stavby na klíč vám ušetří spoustu času, stresu, běhání po úřadech, zajišťování jednotlivých odborníků i stavební dozor. Díky Stavby-Hradec s.r.o. si stačí vybrat stavbu a my se postaráme o všechny starosti kolem zařizování dokumentů i realizace. Vás pak čeká jen dům snů.

Stavba rodinného domu na klíč

Stavba rodinného domu na klíč je prvním krokem k vašemu vysněnému domu. S projektováním a výstavou máme rozsáhlé zkušenosti, proto se na nás můžete plně spolehnout. Zajistíme vám potřebný inženýring, geodetické práce, kompletní dodávku materiálů, bezproblémový průběh stavby i závěrečný úklid před prvním nastěhováním. Zakládáme si na rychlém zpracování, proto se do kompletní stavby můžete nastěhovat již za čtyři měsíce.

Stavba domu na klíč

Stavby domu na klíč jsou ideálním řešením pro ty, kteří dají přednost profesionální firmě před starostmi se stavbou a zařizováním pomocných prací. Zakládáme si na rychlém zhotovení, proto se na hrubou stavbu můžete podívat již za pět týdnů. Samozřejmě nabízíme záruku na naše služby. U hrubé stavby je záruka tři roky, u domu na klíč čtyři roky.

Poptat službu

Výhody stavby domu na klíč

Výhody stavby domu na klíč a dalších zděných staveb spočívají v osvědčeném způsobu výstavby, výborné statice a velmi dobrém propracovaní projektů. Nabízíme také možnost využití ekologických přírodních prvků. U námi zhotovených staveb můžete očekávat vynikající schopnost akumulace tepla v zimě a naopak v létě skvělé izolační vlastnosti.

1