Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce se v současné době nejvíce využívají pro realizaci podhledů, obložení a tvorbu falešných stěn, za kterými je například schované zázemí elektrospotřebičů či zateplení. Sádrokarton se používá v různých sílách, avšak nejčastěji se požívá šíře 12,5 mm. Dále je možné pracovat s různými tvary, jako jsou běžné obdélníky, ale také půlkruhové či čtvrtkruhové desky, které se využívají do oblých míst až o poloměru 600 mm.

Poptat službu

Výhody a montáž sádrokartonu

Montáž sádrokartonu sobě skrývá řadu výhod. Jak již bylo zmíněno výše, používá se sádrokarton pro zakrytí instalací, které vedou pod deskami. Sádrokartonové desky jsou oblíbené i pro svůj hladký povrch, který stačí pro finální výsledek pouze přetřít barvou a dále nízká hmotnost desek nezatěžuje statiku stavby. Oproti jiným materiálům je výhodou také nulová vysoušecí doba a minimum odpadu během instalace. Sádrokarton se využívá také jako izolant tepla a hluku.

Odborné sádrokartonářské práce

Nabízíme odborné sádrokartonářské práce, kdy řešíme jak jednoduché podhledy, tak i členitá podkroví či obkládku oblých stěn. Před samotnou montáží vás navštívíme, přeměříme prostory a připravíme soupis potřebného materiálu i nabídku prací. Během samotných prací zajstíme bezpečné ukotvení nosné konstrukce i sádrokartonových desek.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně sádrokartonu či jiných stavebních prací, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře nebo telefonicky.

1