Stavba plotů

Přesto, že se stavba plotů může zdát jako třešnička na dortu po dokončení novostavby, často tomu bývá naopak. Správné zvolení vzhledu plotu, materiálu i použitá technologie mají vliv na celkový vzhled a soulad plotu s pozemek i se stavbou, který obklopuje. Správný postup práce a volba kvalitních materiálů zaručí dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám, které mohou poškodit stabilitu celého oplocení, které se často velmi komplikovaně rekonstruuje.

Stavba plotu na klíč

Stavba plotu na klíč je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí ušetřit starosti i čas se zařizováním a samotnou stavbou. Díky Stavby-Hradec s.r.o. se tak vyhnete shánění ohlášení na stavebním úřadě, nemusíte mít obavy s dodržením stavebního zákona a především se nemusíte starat o hledání a dovoz materiálu. Odpadají také další profese (např. bagrista), o které se v rámci celé zakázky postaráme. Vás už čeká jen vysněný plot, který bude doplňovat a ladit s celkovou výstavbou.

Oplocení pozemku

U oplocení pozemku můžete vybírat z různých materiálů. Zabýváme se stavbou zděných, dřevěných, kovových, plastových i betonových plotů. Máme zkušenosti s instalací automatických posuvných bran a také se stavbou oplocení v podobě gabionů (drátěná konstrukce vyplněná kamením), které v posledních letech stále stoupají v oblibě.

Stavba plotů a oplocení

Stavba plotů a oplocení je většinou samozřejmou součástí budov a dotváří celkový ráz pozemku. Výběr i stavba plotu by se neměli podcenit, proto vám nabízíme naše dlouholeté zkušenosti, aby stavba vašeho plotu proběhla hladce a bez starostí. Pokud teprve stavbu domu i plotu plánujete, rádi se vám postaráme nejen o oplocení, ale také o stavbu domu na klíč. Kontaktujte nás a rádi s vámi zkonzultujeme vaše stavební plány.